Голи: Негредо, 71, Черишев, 76 - Дуарте, 52

Валенсія: Алвес - Канселье, Адерлан, Абденнур (Везу, 7), Сікейра - Перес, Пареха - Фегулі, Родріго (Негредо, 58), Черишев (Барраган, 84) - Алькасер

Еспаньол: Пау Лопес - Хаві Лопес, Альваро Гонсалес, Дуарте, Альварес - Асенсио, Діоп, Абраам Гонсалес, Бурги (Енцо Роко, 80) - Кайседо (Санчес, 66), Сілла (Морено, 12)

Попередження: Перес - Альваро Гонсалес, Абраам Гонсалес, Діоп

Незвично низько опустилися в турнірній таблиці Кажани через повну відсутність перемог при Гарі Невілл на тренерському містку команди. Валенсія дуже потребувала довгоочікуваній перемозі і більш кращого для цього моменту, ніж домашній поєдинок з одним з аутсайдерів, не представлялося можливості знайти. Однак, і сьогодні у господарів була маса неприємностей, яка також могла обернутися провальним для команди результатом.

У першому таймі обидві команди створили не так багато шансів. Еспаньол мало атакував, а Валенсії не вдавалося пробитися через оборону гостей. Найреальніший шанс відзначитися був у Пако Алькасера, але після пасу від Родріго з вигідної позиції відправив м'яч форвард повз ціль. Ближче до перерви також міг відзначитися Денис Черишев, але пробив росіянин з краю штрафного у сітку із зовнішнього боку.

На старті другого тайму команди обмінялися моментами на користь гостей. Спочатку Черишев відправив м'яч у штангу воріт Пау Лопеса, а всього через пару хвилин Дуарте після подачі з кутового у воротарський і провальної гри Дієго Алвеса на виході ударом головою відправив м'яч у сітку. Після пропущеного гола втратили впевненість у власних силах господарі, могли їх добивати каталонці, але тепер уже Дієго Алвес виступив гідним вартовим своїх воріт.

Зібратися підопічним Невілла допоміг успішний вихід на заміну Негредо. Через п'ять хвилин після цієї події Канселье на швидкості прорвався в чужу штрафну з правого флангу атаки, відпасував в центр на Негредо, а Альваро переправив м'яч в сітку з невеликим рикошетом від захисника Еспаньола. Ще через п'ять хвилин Кажани зовсім на куражі повели в рахунку.Фегулі прорвався в чужу штрафну з правого флангу атаки, виконав подачу на дальню штангу, де Черишев ударом головою відправив м'яч у сітку. Перший гол Дениса за його нову команду.

Але і такого вольового подвигу могло не вистачити Валенсії для довгоочікуваної перемоги. Вже на останніх хвилинах матчу Морено отримав передачу в центрі чужій штрафній, небезпечно низом пробити, але м'яч пролетів в сантиметрах від штанги. 2: 1 - перша перемога Невілла на чолі Валенсії в чемпіонаті Іспанії.

Кращий гравець матчу

Дієго Алвес Жоау Канселье Адерлан Сантос Аймен Абденнур Гільєрме Сікейра Енцо Перес Даніель Пареха Софьян Фегулі Родріго Морено Денис Черишев Пако Алькасер Альваро Негредо Рубен Везу Антоніо Барраган Я не дивився матч / Мені нема кого виділити